مردزن

آیا تا به حال در کنفرانس و رویداد خاصی طرحی را ارائه کرده اید؟ اگر بله، لطفا به صورت موردی بنویسید.

بلهخیر

ثبت نام به عنوان معمار یا متخصص امور شهری برای ارائه ایده و رویکرد فکری به شهروندان و مدیران شهری

معمار یا شهرساز پلتفرم شهر برای شهروند بشو، فرقی نمیکنه در چه مقطعی هستی، فقط کافیه ایده و راهکاری برای تهران داشته باشی…

یکی از جنبه های مهم در امر مشارکت شهروندی موضوع آگاهی و آموزش است‌. حضور شما به عنوان کارشناس و نخبه در حوزه معماری و شهرسازی موجب می شود شهروندان با آگاهی بیشتری به ایده پردازی روی آورند. به بیانی ساده سواد عمومی مردم در زمینه شهر و نقش شهروندی افزایش پیدا می کند. شما می توانید با دانش خود افکار و خلاقیت های مردم را در قالب طرح های اجرا شدنی مبدل سازید‌. از سوی دیگر، می توانید طرح های نوآورانه و پیشنهادی خود را در این رویداد ارائه دهید. رویداد “شهر برای شهروند” نه تنها بستری است برای رساندن صدای مردم، بلکه جایی است که شما به عنوان یک کارشناس طی یک گردهمایی آنلاین درمقابل مدیران شهری و داوران حاضر در “خانه اتحادیه تهران”  ، شهروندان منتخب و همچنین در کنار حضور آنلاین عموم مخاطبین، می توانید بوسیله طرح های خلاقانه و نوآورانه تان دیده شوید و این امر را در آینده کاری و تحصیلی شما بسیار موثر خواهد بود. زیرا شما به عنوان یک کارشناس توانمند و قابل در جامعه تخصصی تان معرفی می شوید.

به منظور فراهم سازی امکان ارتباط مستقیم با شما لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید و سپس در محل تعیین شده، ایده و راه حل خود را به صورت طبقه بندی شده و خلاصه توضیح دهید. در صورت پذیرش، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود .