مردزن

آیا تا به حال در کنفرانس و رویداد خاصی طرحی را ارائه کرده اید؟ اگر بله، لطفا به صورت موردی بنویسید.

بلهخیر

اگر مدیر شهری هستید در هر مرحله کاری ! و میخواهید ایده ها را ارزیابی کنید ، از آنها بهره ببرید و مشکل خود را برای متخصصان و شهروندان مطرح کنید حتما ثبت نام کنید .

مشارکت مردم و مدیران شهری در امر برنامه ریزی شهری با تکیه بر استراتژی طراحی و برنامه‌ریزی شهروند محور در سراسر دنیا نتایج قابل توجهی برای تمام گروه ها اعم از مسئولین و مردم، به ارمغان آورده است. شما به عنوان یک مدیر شهری با شرکت در این رویداد در یک گردهمایی آنلاین-حضوری، حضور آنلاین عموم مخاطبین و سخنرانان در مقابل داوران حاضر در محل “خانه اتحادیه تهران”، باعث شکل گیری ارتباط نزدیک با شهروندان می شوید، که این خود اساس و ضرورت ایجاد حس اعتماد بین شهروندان و مسئولین می باشد. علاوه بر این، با حضور در این رویداد به عنوان یکی از مدیران فعال و دغدغه مند در حوزه کاریتان شناخته خواهید شد.

به منظور فراهم سازی امکان ارتباط مستقیم با شما لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید و سپس در محل تعیین شده، موضوعات منتخب خود را توضیح دهید. در صورت پذیرش، به منظور هماهنگی برای سخنرانی در روز رویداد، از طرف تیم اجرایی “شهر برای شهروندان” با شما تماس گرفته خواهد شد.